Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej jest momentem przełomowym w życiu dziecka. W naszym przedszkolu co roku odbywa się spotkanie adaptacyjne dla nowych przedszkolaków, aby pomóc dzieciom i rodzicom zminimalizować stres i obawy pierwszych dni pobytu w przedszkolu.

W tym roku zajęcia adaptacyjne odbyły się w dni 29 sierpnia 2019 roku. Stały się one wspaniałą okazją do poznania nowych kolegów i przeżycia ciekawych przygód. Do przedszkola zawitały uśmiechnięte dzieci. Z ogromnym przejęciem zwiedzały przedszkolne sale, w których będą spędzać czas. Czekały na nie tam zabawki, gry, maskotki, lalki i samochody.

Jednak największe atrakcje przygotowano dla dzieci na placu zabaw. Dużą frajdę sprawiły im bańki mydlane, dmuchane zjeżdżalnie i zabawy z chustą animacyjną, które prowadziła animatorka z firmy ANIMA z Białegostoku. Na gości czekały napoje i smakołyki z grilla, które zapewniła firma VENDIX. Na ochłodę każdy mógł spróbować tradycyjnych lodów „U Lodziarza”.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Wszystkim dzieciom życzymy samych słonecznych dni i wiele radości ze wspólnej zabawy w naszym przedszkolu. Mamy nadzieję, że dni spędzone w przedszkolu wywołają uśmiech na twarzach wszystkich przedszkolaków.
Wychowawcy