Nauczyciele, którzy pracowali w szumowskiej szkole

  1. Bączyk Teresa – nauczanie początkowe
  2. Bejnarowicz Anna – fizyka
  3. Bielska Wioletta - technika
  4. ks. Bielski Tadeusz - religia
  5. Boguszewska Małgorzata - wych. do życia w rodzinie
  6. Brulińska Henryka - harcerstwo
  7. Brutkowska Halina - matematyka
  8. Brzostowska Halina – fizyka, chemia
  9. Brzóska Marzena Iwona - świetlica
  10. Bugalecka Zofia – jęz. polski, matematyka
  11. Chmielewska Halina – chemia, matematyka
  12. Chmielewski Wacław - świetlica
  13. Chyliński Edmund – jęz. polski  
  14. Chylińska Maria*
  15. Chmielnicki Bohdan – wychowanie fizyczne
  16. Chrzanowska Jadwiga - matematyka
  17. Cwalina Henryka - jęz. polski
  18. ks. Cwalina Edward - religia
  19. ks. kan. Czerwiński Marian - religia
  20. Daniłowska Jolanta – religia
  21. Dąbrowska Halina – jęz. rosyjski, wychowanie przedszkolne
  22. Dąbrowska Krystyna – jęz. polski
  23. Dąbrowski Stanisław – fizyka
  24. ks. Dołęgowski Marek - religia
  25. Drążek Elżbieta – technika, plastyka
  26. Dzienis Tadeusz – matematyka
  27. Dziubińska Ewa - nauczanie indywidualne  
  28. ks. Filochowski Jarosław - religia
  29. Gacka Jolanta - logopeda
  30. Gajlewicz Bolesław – jęz. rosyjski
  31. Gawkowska Agnieszka - wychowanie przedszkolne
  32. Gawkowska Dorota – geografia, wiedza o społeczeństwie
  33. Gawkowski Edward – muzyka
  34. Gawrychowska Elżbieta – jęz. rosyjski
  35. Gąsowska Lucyna*
  36. Gierałtowska Janina - nauczanie początkowe
  37. Glińska Jadwiga - wychowanie przedszkolne
  38. Głębocka Jadwiga – wychowanie fizyczne 
  39. Grabowska Danuta - wychowanie przedszkolne
  40. Grabowski Andrzej – religia
  41. Grodzka Anna - świetlica
  42. Gromek Edyta - język niemiecki
  43. Jagielska Małgorzata - nauczanie początkowe
  44. Jakubik*
  45. Jastrząb Krystyna – nauczanie zintegrowane
  46. Kamyczek Jerzy – informatyka, technika, edukacja dla bezpieczeństwa
  47. Kapuśniak Zofia - geografia    
  48. Kłosowski Władysław - historia
  49. Knapkiewicz Andrzej - muzyka    
  50. Kolasa Mirosław - jęz. angielski     
  51. Kośnik Alina – jęz. polski, jęz. angielski
  52. ks. Kowalewski Andrzej - religia
  53. Krajewska Janina* 
  54. Krajewska Urszula - edukacja wczesnoszkolna
  55. ks. Krajewski Krzysztof – religia
  56. Krawczewski Damian - muzyka
  57. Kubacka Elżbieta-  nauczanie początkowe
  58. Kulesz Kazimiera – matematyka
  59. Kulesz Stanisław – biologia
  60. ks. Kurek Tomasz- religia
  61. Kurpiewska Danuta – nauczanie początkowe
  62. Kyrykylytsia Walentyna – jęz. angielski
  63. Leszczyńska Dorota - nauczanie zintegrowane
  64. Leszczyński Józef
  65. Leszczuk Inna – jęz. angielski
  66. Lutostański Zdzisław – matematyka, fizyka
  67. Łomotowska Bożena - logopeda
  68. Łukawski Józef*
  69. Łuniewska Kinga - jęz. angielski  
  70. ks. Malinowski Janusz - religia
  71. Mieczkowska Marta - biologia, chemia
  72. ks. Milanowski Marek - religia
  73. Miłkowska Jadwiga – matematyka
  74. Moczulska Elżbieta - geografia
  75. Modzelewska Alina – geografia
  76. Mostowska Grażyna – nauczanie początkowe   
  77. Mostowski Zygmunt – historia
  78. Mroczko Romualda – nauczanie początkowe, geografia, jęz. polski
  79. Nietupski Waldemar – jęz. polski
  80. Ogonowska Barbara – fizyka, matematyka
  81. Ogonowski Zenon - świetlica, wychowanie fizyczne
  82. ks. Ogrodowicz Piotr – religia
  83. ks. Ołtarzewski Marcin - religia
  84. ks. Orpik Dariusz - religia
  85. ks. Pęski Grzegorz - religia
  86. Piasecka Janina – jęz. polski
  87. Pieńkowska Marta - jęz. angielski
  88. ks. Pieńkowski Szymon - religia
  89. Podbielska Marzena - biblioteka
  90. Polak Józefa - jęz. polski
  91. Prosińska Teresa – nauczanie zintegrowane, przyroda   
  92. Przychodzeń Marta - edukacja wczesnoszkolna
  93. Raciński Antoni - przyroda, technika   
  94. Radwańska Zofia – matematyka, nauczanie początkowe
  95. Radwańska Lidia - matematyka, chemia
  96. Radziejewska Alina - wychowanie przedszkolne
  97. Radziejewska Bożena – jęz. polski, historia
  98. Radziejewska Danuta - historia
  99. ks. Rafczyk - religia
  100. Rudczyk Jolanta – jęz. polski
  101. Rydzewska Antonina - jęz. polski
  102. Sagało Adam – muzyka    
  103. Siermantowska Cecylia – jęz. polski, historia
  104. Sławecki Wojciech - fizyka
  105. Socik Mieczysław – fizyka
  106. Socik Natalia – jęz. polski
  107. Sokołowska Bożena – matematyka, przyroda
  108. Sutkowska Teresa – religia
  109. ks. Stypułkowski Andrzej - religia
  110. ks. Sutkowski Stanisław - religia
  111. Szumowska Irena – historia
  112. Szymańska Cecylia – jęz. polski
  113. Szymański Kazimierz – geografia, matematyka, wiedza o społeczeństwie
  114. Tatko Jadwiga -  wychowanie przedszkolne
  115. Truchel Małgorzata – świetlica
  116. Trzaska Grażyna - nauczanie indywidualne
  117. Trzebińska Elżbieta – jęz. polski
  118. Trzeszczotko Walentyna - nauczanie przedszkolne
  119. Twarowska Maria - jęz. polski
  120. Wardaszko Maria – biologia
  121. Wiśniewski Zbigniew - muzyka    
  122. Witkowska Zofia – nauczanie zintegrowane
  123. Wojsz Hanna - nauczanie początkowe, biblioteka
  124. Zajkowska Grażyna - wychowanie przedszkolne
  125. Zaorska Jadwiga – jęz. rosyjski
  126. Zawistowska Irena – jęz. rosyjski
  127. Zduńczyk Joanna - jęz angielski
  128. Żebrowska Regina – wychowanie fizyczne