Zespół Szkół w Szumowie
ul. Szkolna 14
18-305 Szumowo

tel. (86) 476 80 18
fax  (86) 476 90 86

e-mail: zsszumowo@wp.pl  
Godziny otwarcia sekretariatu: 7.30 - 15.30
Godziny otwarcia świetlicy: 7.00 - 16.00

" Na podstawie art.37.7 RODO informuję, że inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pani Violetta Matusiak, e-mail: v.matusiak@dpag.pl "

Nauczyciele, którzy pracowali w szumowskiej szkole

Nauczyciele, którzy pracowali w szumowskiej szkole:

  1. Bączyk Teresa – nauczanie początkowe
  2. Bejnarowicz Anna – fizyka
  3. Bielska Wioletta - technika
  4. ks. Bielski Tadeusz - religia
  5. Boguszewska Małgorzata - wych. do życia w rodzinie
  6. Brulińska Henryka - harcerstwo
  7. Brzostowska Halina – fizyka, chemia
  8. Brzóska Marzena Iwona - świetlica
  9. Bugalecka Zofia – jęz. polski, matematyka
  10. Chmielewska Halina – chemia, matematyka
  11. Chmielewski Wacław - świetlica
  12. Chyliński Edmund – jęz. polski  
  13. Chylińska Maria*
  14. Chmielnicki Bohdan – wychowanie fizyczne
  15. Chrzanowska Jadwiga - matematyka
  16. Cwalina Henryka - jęz. polski
  17. ks. Cwalina Edward - religia
  18. ks. kan. Czerwiński Marian - religia
  19. Daniłowska Jolanta – religia
  20. Dąbrowska Halina – jęz. rosyjski, wychowanie przedszkolne
  21. Dąbrowska Krystyna – jęz. polski
  22. Dąbrowski Stanisław – fizyka
  23. ks. Dołęgowski Marek - religia
  24. Drążek Elżbieta – technika, plastyka
  25. Dzienis Tadeusz – matematyka
  26. Dziubińska Ewa - nauczanie indywidualne  
  27. ks. Filochowski Jarosław - religia
  28. Gacka Jolanta - logopeda
  29. Gajlewicz Bolesław – jęz. rosyjski
  30. Gawkowska Agnieszka - wychowanie przedszkolne
  31. Gawkowska Dorota – geografia, wiedza o społeczeństwie
  32. Gawkowski Edward – muzyka
  33. Gawrychowska Elżbieta – jęz. rosyjski
  34. Gąsowska Lucyna*
  35. Gierałtowska Janina - nauczanie początkowe
  36. Glińska Jadwiga - wychowanie przedszkolne
  37. Głębocka Jadwiga – wychowanie fizyczne 
  38. Grabowska Danuta - wychowanie przedszkolne
  39. Grabowski Andrzej – religia
  40. Grodzka Anna - świetlica
  41. Gromek Edyta - język niemiecki
  42. Jagielska Małgorzata - nauczanie początkowe
  43. Jakubik*
  44. Jastrząb Krystyna – nauczanie zintegrowane
  45. Kamyczek Jerzy – informatyka, technika, edukacja dla bezpieczeństwa
  46. Kapuśniak Zofia - geografia    
  47. Kłosowski Władysław - historia
  48. Knapkiewicz Andrzej - muzyka    
  49. Kolasa Mirosław - jęz. angielski     
  50. Kośnik Alina – jęz. polski, jęz. angielski
  51. ks. Kowalewski Andrzej - religia
  52. Krajewska Janina* 
  53. ks. Krajewski Krzysztof – religia
  54. Krawczewski Damian - muzyka
  55. Kubacka Elżbieta-  nauczanie początkowe
  56. Kulesz Kazimiera – matematyka
  57. Kulesz Stanisław – biologia
  58. ks. Kurek Tomasz- religia
  59. Kurpiewska Danuta – nauczanie początkowe
  60. Kyrykylytsia Walentyna – jęz. angielski
  61. Leszczyńska Dorota - nauczanie zintegrowane
  62. Leszczyński Józef
  63. Leszczuk Inna – jęz. angielski
  64. Lutostański Zdzisław – matematyka, fizyka
  65. Łomotowska Bożena - logopeda
  66. Łukawski Józef*
  67. Łuniewska Kinga - jęz. angielski  
  68. ks. Malinowski Janusz - religia
  69. Mieczkowska Marta - biologia, chemia
  70. ks. Milanowski Marek - religia
  71. Miłkowska Jadwiga – matematyka
  72. Moczulska Elżbieta - geografia
  73. Modzelewska Alina – geografia
  74. Mostowska Grażyna – nauczanie początkowe   
  75. Mostowski Zygmunt – historia
  76. Mroczko Romualda – nauczanie początkowe, geografia, jęz. polski
  77. Nietupski Waldemar – jęz. polski
  78. Ogonowska Barbara – fizyka, matematyka
  79. ks. Ogrodowicz Piotr – religia
  80. ks. Ołtarzewski Marcin - religia
  81. ks. Orpik Dariusz - religia
  82. ks. Pęski Grzegorz - religia
  83. Piasecka Janina – jęz. polski
  84. Pieńkowska Marta - jęz. angielski
  85. ks. Pieńkowski Szymon - religia
  86. Podbielska Marzena - biblioteka
  87. Polak Józefa - jęz. polski
  88. Prosińska Teresa – nauczanie zintegrowane, przyroda   
  89. Przychodzeń Marta - edukacja wczesnoszkolna
  90. Raciński Antoni - przyroda, technika   
  91. Radwańska Zofia – matematyka, nauczanie początkowe
  92. Radziejewska Alina - wychowanie przedszkolne
  93. Radziejewska Bożena – jęz. polski, historia
  94. Radziejewska Danuta - historia
  95. ks. Rafczyk - religia
  96. Rudczyk Jolanta – jęz. polski
  97. Rydzewska Antonina - jęz. polski
  98. Sagało Adam – muzyka    
  99. Siermantowska Cecylia – jęz. polski, historia
  100. Socik Mieczysław – fizyka
  101. Socik Natalia – jęz. polski
  102. Sokołowska Bożena – matematyka, przyroda
  103. Sutkowska Teresa – religia
  104. ks. Stypułkowski Andrzej - religia
  105. ks. Sutkowski Stanisław - religia
  106. Szumowska Irena – historia
  107. Szymańska Cecylia – jęz. polski
  108. Szymański Kazimierz – geografia, matematyka, wiedza o społeczeństwie
  109. Tatko Jadwiga -  wychowanie przedszkolne
  110. Truchel Małgorzata – świetlica
  111. Trzaska Grażyna - nauczanie indywidualne
  112. Trzebińska Elżbieta – jęz. polski
  113. Trzeszczotko Walentyna - nauczanie przedszkolne
  114. Twarowska Maria - jęz. polski
  115. Wardaszko Maria – biologia
  116. Wiśniewski Zbigniew - muzyka    
  117. Witkowska Zofia – nauczanie zintegrowane
  118. Wojsz Hanna - nauczanie początkowe, biblioteka
  119. Zajkowska Grażyna - wychowanie przedszkolne
  120. Zaorska Jadwiga – jęz. rosyjski
  121. Zawistowska Irena – jęz. rosyjski
  122. Zduńczyk Joanna - jęz angielski
  123. Żebrowska Regina – wychowanie fizyczne