Zespół Szkół w Szumowie
ul. Szkolna 14
18-305 Szumowo

tel. (86) 476 80 18
fax  (86) 476 90 86

e-mail: zsszumowo@wp.pl  
Godziny otwarcia sekretariatu: 7.30 - 15.30
Godziny otwarcia świetlicy: 7.00 - 16.00

" Na podstawie art.37.7 RODO informuję, że inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pani Violetta Matusiak, e-mail: v.matusiak@dpag.pl "

Sukces Adama Talachy w ogólnopolskim konkursie plastycznym

Uczeń klasy 4b Adam Talacha zajął II miejsce w województwie podczas IX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje, atalacha a 2019 dziecko obserwuje”. 25 kwietnia w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku odbyło się podsumowanie etapu wojewódzkiego. Celem konkursu było promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego.
Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej na temat zapobiegania wypadkom związanym z pracą maszyn i urządzeń rolniczych w gospodarstwie. Jego praca została zakwalifikowana do etapu centralnego. Gratulujemy!