Zespół Szkół w Szumowie
ul. Szkolna 14
18-305 Szumowo

tel. (86) 476 80 18
fax  (86) 476 90 86

e-mail: zsszumowo@wp.pl  
Godziny otwarcia sekretariatu: 7.30 - 15.30
Godziny otwarcia świetlicy: 7.00 - 16.00

" Na podstawie art.37.7 RODO informuję, że inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pani Violetta Matusiak, e-mail: v.matusiak@dpag.pl "

Niezwykłe spotkanie w szkolnej bibliotece

 

Biblioteka Szkoły Podstawowej w Szumowie zaprosiła niecodziennego gościa. Pan Jarosław Prusiński jest autorem trylogii fantasy Szary Mag, zbioru opowiadań science fiction pt. Vortex oraz najnowszej książki Zapomniani bogowie. Słowiańska opowieść, której akcja rozgrywa się w X wieku w Ostrogrodzie nad Narwią i przedstawia m.in. zwyczaje i obrzędy ówczesnej Polski. Uczestnicy spotkania – uczniowie i nauczyciele – z ciekawością słuchali barwnych opowieści pana Jarosława Prusińskiego. Pisarz opowiadał tak zajmująco, że każdy z chęcią przedłużyłby czas spotkania z Nim.
Dziękujemy panu Prusińskiemu, że przyjął zaproszenie szkolnej biblioteki i podarował nam tyle niezapomnianych wrażeń.


Lucyna Selerowska, nauczyciel bibliotekarz