Zespół Szkół w Szumowie
ul. Szkolna 14
18-305 Szumowo

tel. (86) 476 80 18
fax  (86) 476 90 86

e-mail: zsszumowo@wp.pl  
Godziny otwarcia sekretariatu: 7.30 - 15.30
Godziny otwarcia świetlicy: 7.00 - 16.00

" Na podstawie art.37.7 RODO informuję, że inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pani Violetta Matusiak, e-mail: v.matusiak@dpag.pl "

Sukcesy uczestników konkursów pozaszkolnych

Jednym z celów działalności biblioteki szkolnej jest rozpowszechnianie wśród uczniów różnorodnych konkursów zewnętrznych. W II półroczu 2016/2017 odnieśliśmy w nich sporo sukcesów. W Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Ach, ta Astrid Lindgren!” WYRÓŻNIENIE w kategorii kukiełka – wiek 10-14 lat otrzymała AMELIA KOMOR z klasy VI. W Powiatowym konkursie „W magicznym świecie baśni i bajek”, zorganizowanym przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Zambrowie, I MIEJSCE w kategorii szkoła podstawowa zdobył ŁUKASZ TRUCHEL – uczeń klasy II b, a praca plastyczna KATARZYNY JABŁECKIEJ z klasy III b została WYRÓŻNIONA przez komisję konkursową. Od pięciu lat uczniowie naszej szkoły uczestniczą z sukcesami w Wojewódzkim konkursie plastycznym „Podlasie, mnie ta ziemia od innych droższa … . Sztuka ludowa Podlasia inspiracją do działań twórczych”. W tegorocznej piątej edycji I MIEJSCE w kategorii uczniowie klas I-III gimnazjum - forma przestrzenna zajął ALEKSANDER KOMOR z klasy II a, a WYRÓŻNIENIE w kategorii uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej - forma przestrzenna przyznano AMELII KOMOR z klasy VI.
Gratulujemy! Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursach pozaszkolnych w przyszłym roku szkolnym!


Lucyna Selerowska, nauczyciel bibliotekarz