Szkoła Podstawowa w Szumowie

"Na podstawie art.37.7 RODO informuję, że inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl"

Dla Niepodległej

W roku setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, najmłodsi uczniowie naszej szkoły, okazując swój patriotyzm, wzięli bardzo licznie udział w konkursach poświęconych Ojczyźnie.
W ciągu miesiąca uczniowie przygotowywali prace plastyczne pod hasłem KOCHAM CIĘ POLSKO. Na konkurs wpłynęło aż 39 bardzo pięknych i ciekawie wykonanych prac z klas I – III. W piątek 31 października ogłoszono wyniki konkursu.
Jury przyznało: I miejsce  - Michalina Kurpiewska kl. Ib
                        II miejsce  - Zuzanna Radziejewska kl. IIa
                        II miejsce  - Alicja Głębocka kl. IIIa
                        III miejsce - Szymon Kurant kl. Ib
                        III miejsce - Tobiasz Dzieniszewski kl.IIa
oraz 4 wyróżnienia:
Jakub Nowakowski kl.Ia, Kevin Legacki kl. Ib, Jakub Wyszomierski kl. Ib, Maja Głębocka kl. IIa.
31 października 18 uczniów z klas I–III zaprezentowało swoje zdolności i umiejętności recytatorskie w konkursie pod hasłem POLSKA, MOJA OJCZYZNA.
Jury w składzie: pani Anna Dąbrowska – Komor, pani Aneta Frąckiel, pani Gabriela Leszczyńska przyznało:
I miejsce - Kevin Legacki kl. Ib
II miejsce - Amelia Kraska kl. Ia
II miejsce - Milena Święcka kl. IIIa
III miejsce - Kaja Głębocka kl. Ib
III miejsce - Maria Werpachowska kl.IIa
oraz 4 wyróżnienia:
Nina Lubak kl. Ia, Dominika Głębocka kl. Ib, Michalina Kurpiewska kl.Ib, Natalia Święcka kl. IIb.
Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, a pozostali uczestnicy dyplomy za udział w konkursach.
Gratulujemy laureatom! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczny udział, ich nauczycielom i rodzicom za pomoc w przygotowaniu do konkursów.

M. Frączyk
A. Orłowska