Zespół Szkół w Szumowie
ul. Szkolna 14
18-305 Szumowo

tel. (86) 476 80 18
fax  (86) 476 90 86

e-mail: zsszumowo@wp.pl  
Godziny otwarcia sekretariatu: 7.30 - 15.30
Godziny otwarcia świetlicy: 7.00 - 16.00

" Na podstawie art.37.7 RODO informuję, że inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pani Violetta Matusiak, e-mail: v.matusiak@dpag.pl "

Nauczyciel to nie zawód, to posłannictwo i powołanie

Takim hasłem uczniowie Zespołu Szkół w Szumowie w dniu 12 października 2018 roku powitali zaproszonych gości, nauczycieli—emerytów, nauczycieli, pracowników szkoły na akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem dyrektor Bożeny Kosobudzkiej Pani Dyrektor wręczyła nagrody 5 nauczycielom i 4 innym pracownikom naszej placówki. Następnie głos zabrali: ksiądz kanonik dr Sławomir Grodecki, prezes Banku Spółdzielczego Edward Lipiński i Przedstawiciel Rady Rodziców. Podczas przemówień padło wiele ciepłych słów o trudnej pracy nauczyciela. Po czym zebrani wysłuchali części artystycznej przygotowanej przez uczniów klas siódmych. Wiele życzeń i podziękowań za ciężką pracę wypowiedzieli słowam

i wierszy dedykując je nauczycielom poszczególnych przedmiotów. Część artystyczną uświetniły piosenki w wykonaniu chóru szkolnego, taniec uczniów klasy IVb oraz tańce towarzyskie uczennic z klasy IVa.

Dorota Kurpiewska
Bożena Sokołowska
Dorota Trzeciak
Urszula Krajewska