Dzień Życzliwości i Pozdrowień

dzien zyczliwosci

21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji.

Wszystkich uczniów naszej szkoły już dziś zachęcamy do napisania karteczek z pozdrowieniami, miłymi i życzliwymi słowami. Blisko Was na pewno jest ktoś, kto bardzo ucieszy się z takiego pozdrowienia, będzie mu bardzo miło, poczuje, że jest ważny i zauwazony. Pozdrowienia i życzenia możecie kierować do kolegów, przyjaciół, znajomych a także do nauczycieli naszej szkoły.

Pamiętajmy - bądźmy życzliwi każdego dnia. Wystarczy uśmiech, miłe słowo i ciepłe spojrzenie. Słowa: „Dziękuję za to że jesteś…”, „Wszystkiego dobrego, dużo zdrowia…” czy „Miłego dnia” – to zwroty, które Nas nic nie kosztują, ale dzięki którym możemy mieć pewność, że wywołają radość i uśmiech u innych.
 
Poniżej znajduje się link do wirtualnej tablicy, na której możecie umieszczać swoje życzenia i pozdrowienia.