Wakacje czas zacząć!

 

wakacje

 

26 czerwca 2020 roku to dzień zakończenia roku szkolngo 2019/2020 - roku, który zapamiętamy na długo. Gdy 1 września 2019 roku witaliśmy się gotowi na nowe wyzwania edukacyjne, nikt z nas nie spodziewał się, że będziemy rozstawać się wirtualnie, żeganać z nauczycielami i uczniami poprzez platformy internetowe oraz media społecznościowe.

Ostatnie miesiace były dla nas wszystkich prawdziwym wyzwaniem, ktoremu sprostaliśmy dzięki wzajemnej współpracy, życzliwości i wyrozumiałości. Społeczność Zespołu Szkół w Szumowie zasługuje na świadectwo z czerwonym paskiem. Nagrodą niech będzie kilka tygodni odpoczynku od zdalnego nauczania :)

W nastrój wakacyjny niech Was wprowadzi króciutki film - wakacyjne życzenia od nauczycieli.

ikona filmowa

Do zobaczenia 1 września :)