Zespół Szkół w Szumowie
ul. Szkolna 14
18-305 Szumowo

tel. (86) 476 80 18
fax  (86) 476 90 86

e-mail: zsszumowo@wp.pl  
Godziny otwarcia sekretariatu: 7.30 - 15.30
Godziny otwarcia świetlicy: 7.00 - 16.00

" Na podstawie art.37.7 RODO informuję, że inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pani Violetta Matusiak, e-mail: v.matusiak@dpag.pl "

Zapraszamy do udziału w akcji "Kolorowe kredki"

Szkoła Podstawowa i Gminne Przedszkole w Szumowie zapraszają uczniów i przedszkolaków do udziału w akcji "kolorowe kredki", która polega na zbiórce kredek (świecowych i ołówkowych) niekompletnych lub częściowo zużytych. Część zebranych kredek zostanie przetworzona na nowe i w piórnikach uszytych przez wolontariuszy - przekazana dzieciom z oddziałów szpitalnych. Natomiast pozostałe przeznaczone będą do tworzenia pięknej biżuterii, z której dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele charytatywne.