Zespół Szkół w Szumowie
ul. Szkolna 14
18-305 Szumowo

tel. (86) 476 80 18
fax  (86) 476 90 86

e-mail: zsszumowo@wp.pl  
Godziny otwarcia sekretariatu: 7.30 - 15.30
Godziny otwarcia świetlicy: 7.00 - 16.00

" Na podstawie art.37.7 RODO informuję, że inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pani Violetta Matusiak, e-mail: v.matusiak@dpag.pl "

Świąteczno –noworoczne życzenia z Turcji

W okresie świątecznym uczniowie klasy IVa  Zespołu Szkół w Szumowie wzięli udział w wymianie kartek świątecznych z rówieśnikami ze szkoły Yomra Merkez Secondary School  w Turcji. Kartki były przygotowywane z niezwykłą starannością i dokładnością. Oprócz życzeń, uczniowie dołączyli również kilka zdań o sobie i swoich zainteresowaniach.

Uczniom bardzo spodobał się pomysł wymiany korespondencji w tradycyjny sposób drogą pocztową jak również możliwość praktycznego  wykorzystania  znajomości języka angielskiego. Życzenia z Turcji dotarły w piątek, tuż przed świętami. Wiele emocji towarzyszyło otwieraniu kopert i czytaniu imiennych, świąteczno-noworocznych życzeń.

                                                                                                                                                                                                       Magdalena Jasionek