Zespół Szkół w Szumowie
ul. Szkolna 14
18-305 Szumowo

tel. (86) 476 80 18
fax  (86) 476 90 86

e-mail: zsszumowo@wp.pl  
Godziny otwarcia sekretariatu: 7.30 - 15.30
Godziny otwarcia świetlicy: 7.00 - 16.00

" Na podstawie art.37.7 RODO informuję, że inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pani Violetta Matusiak, e-mail: v.matusiak@dpag.pl "

Pani Aniu! Gratulujemy!

Z niecierpliwością czekaliśmy na ogłoszenie wyników akcji „Nauczyciel na medal”, gdyż jedną z osób zgłoszonych do konkursu była dobrze znana wszystkim uczniom naszej szkoły pani Anna Orłowska. W końcu 9 grudnia 2017 roku podczas uroczystej gali w auli Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku wręczono nagrody zwycięzcom wyłonionym spośród 850 kandydatów, a wśród nich – naszej nauczycielce, która obecnie jest wychowawczynią klasy III a szkoły podstawowej. To właśnie rodzice uczniów tej klasy zgłosili jej kandydaturę do plebiscytu organizowanego przez „Gazetę Współczesną” i „Kurier Poranny”. Świadczy to o ich dużym uznaniu dla jej pracy pedagogicznej i wychowawczej oraz o poparciu dla tego, co robi. Wielka sympatia, jaką ją wszyscy darzymy, przełożyła się na liczbę 358 głosów, które zapewniły pani Orłowskiej zwycięstwo w kategorii „Nauczyciel klas I-III” w powiecie zambrowskim.
Dziękujemy rodzicom klasy IIIa i wszystkim osobom głosującym na naszą koleżankę, a pani Ani Orłowskiej serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.