Dzień świętego Andrzeja obchodzony jest od bardzo dawnych czasów jako wieczór wróżb przepowiadających przyszłość.
W naszej szkole również podtrzymujemy tę tradycję. Dnia 30 listopada 2017r. odbyła się dyskoteka integrująca społeczność uczniowską, zarówno tę młodszą jaki i starszą.
W trakcie trwania zabawy andrzejkowej uczniowie mogli odwiedzać zorganizowaną przez Samorząd Uczniowski kawiarenkę obfitującą w domowe wypieki i smakołyki.
Atrakcją wieczoru były też wróżby, które odbywały się w odpowiednio przygotowanych salach. Piękne wróżki z magiczną kulą i czarodziejską laską przepowiadały przyszłość.
Symbole wiedzy magicznej, świece, lampiony i inne elementy dekoracji dodawały tajemniczości całej scenerii.