Zespół Szkół w Szumowie
ul. Szkolna 14
18-305 Szumowo

tel. (86) 476 80 18
fax  (86) 476 90 86

e-mail: zsszumowo@wp.pl  
Godziny otwarcia sekretariatu: 7.30 - 15.30
Godziny otwarcia świetlicy: 7.00 - 16.00

" Na podstawie art.37.7 RODO informuję, że inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pani Violetta Matusiak, e-mail: v.matusiak@dpag.pl "

Konkurs na „Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy”

12 grudnia 2018 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Zambrowie odbył się konkurs na „Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy”. Wzięli w nim udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Rywalizowało ze sobą  trzynaście zespołów. Komisja oceniała stroiki pod względem: kompozycji, użytych materiałów, estetyki wykonania oraz  pomysłowości. Naszą szkołę reprezentowały dwie grupy uczniów w kategorii dzieci z klas VII -VIII szkół podstawowych. Z klasy siódmej a: Urszula Mianowska i Patryk Mostowski oraz z klasy siódmej b: Ewa Dębek, Sylwia Truchel, Wiktoria Nowak. Obydwie grupy wykonały z wielkim zaangażowaniem piękne kompozycje świąteczne.  Zwyciężyli Urszula Mianowska i Patryk Mostowski zdobywając maksymalną liczbę punktów od oceniającej prace komisji. Serdecznie gratulujemy!

Elżbieta Kotomska