Jednym z priorytetów Ministerstwa Edukacji Narodowej na rok szkolny 2017/2018 jest bezpieczeństwo dzieci w internecie i odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznych. Dlatego nasza szkoła we wrześniu ogłosiła szkolny konkurs plastyczny dla wszystkich uczniów p.t. „Dzieci w sieci”.  Celem konkursu było:

- wdrażanie młodych internautów do rozsądnego i odpowiedzialnego korzystania z Sieci Internet,

- wdrażanie do korzystania zróżnorodnych źródeł informacji,

- kształtowanie umiejętności prezentacji wytworów własnej pracy.

            Konkurs roztrzygnięto 20 października 2017 r. Łącznie wpłynęło 53 prace w tym 13 prac uczniów z kl. I-III, 25 prac uczniów kl. IV-VII SP i 15 prac uczniów kl. II-III gimnazjum. Przy wyborze najlepszych prac komisja przyjęła założenia, aby oceniane prace były zgodne z tematyką konkursu, wykonane samodzielnie, pomysłowo i estetycznie. Wyniki konkursu są następujące:

 

Szkoła Podstawowa kl. I-III
I miejsce  - Łukasz Truchel  kl. III b

II miejsce – Dominik Komor kl. III a
III miejsce – Kacper Kulesza kl. I a

 

Szkoła Podstawowa kl. IV-VII
I miejsce  - Piotr Bączyk kl. VI a

II miejsce – Julia Jankowska kl. VII
III miejsce – Amelia Komor kl.VII,
 
Gimnazjum  kl. II-III:
I miejsce -  Małgorzata Radwańska kl. IIIb

II miejsce – Karolina Święcka kl.III b

III miejsce – Aleksander Komor kl. IIIa

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM!

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM, ŻYCZĄC DALSZYCH SUKCESÓW!

Pedagog szkolny  Aneta Frąckiel