25 listopada liczba przedszkolaków podwoiła się… jedni mieli nogi a inni za to łapki, bo własnie dziś przedszkolaki przyszły ze swoimi pluszowymi misiami.2019 dzien misia 6
Oj były różne... od ogromnych po malutkie… od długowłosych po takie z krótką sierścią… z różowym albo brązowym noskiem… z oczami jak koraliki… jednym słowem piękne!
Specjalnie dla nich przedszkolaki przygotowały wiele atrakcji. Dzień wypełniony był miłymi chwilami spędzonymi ze swoimi przytulankami: tańce, piosenki, gry i zabawy – wszystko dla milusińskich!
Nie zabrakło również papierowych misiów, które tego dnia powstawały w naszym przedszkolu. Dzieci starały się jak najpiękniej stworzyć pluszowe choć papierowe misie.
Dzień był udany, bo na zajęcia można było  przynieść swojego pluszowego przyjaciela.
Warto pamiętać o takim święcie. Pluszowa Przytulanka najlepsza jest na wszystkie smutki.
Katarzyna Gawkowska