Zespół Szkół w Szumowie
ul. Szkolna 14
18-305 Szumowo

tel. (86) 476 80 18
fax  (86) 476 90 86

e-mail: zsszumowo@wp.pl  
Godziny otwarcia sekretariatu: 7.30 - 15.30
Godziny otwarcia świetlicy: 7.00 - 16.00

" Na podstawie art.37.7 RODO informuję, że inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pani Violetta Matusiak, e-mail: v.matusiak@dpag.pl "

Teatrzyk pt.: "Piotruś Pan"

18 listopada 2019 r. dzieci z najmłodszych grup przedszkolnych pojechały do Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie na spektakl pt. „Piotruś Pan”, który wystawiał NARODOWY TEATR EDUKACJI z Wrocławia. Profesjonalnie odegrane przedstawienie wprowadziło dzieci w zaczarowany świat baśni. Maluchy oglądały spektakl z zapartym tchem. Wyjątkową atmosferę zapewniły naszym pociechom rewelacyjna gra aktorska, barwne stroje, a także oryginalna sceneria oraz liczne świetlne efekty specjalne. Dzieci uważnie śledziły perypetie bohaterów spektaklu i wróciły do przedszkola pełne emocji i pozytywnych wrażeń.
Katarzyna Gawkowska