Zespół Szkół w Szumowie
ul. Szkolna 14
18-305 Szumowo

tel. (86) 476 80 18
fax  (86) 476 90 86

e-mail: zsszumowo@wp.pl  
Godziny otwarcia sekretariatu: 7.30 - 15.30
Godziny otwarcia świetlicy: 7.00 - 16.00

" Na podstawie art.37.7 RODO informuję, że inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pani Violetta Matusiak, e-mail: v.matusiak@dpag.pl "

Dzień Matki

26 maja, to najpiękniejszy dzień w roku – Dzień Matki. Takimi słowami powitali uczniowie klas młodszych swoje mamy na klasowych uroczystościach. Klasa I b podejmowała swoje mamy w czwartek 23.05.2019r. Uczniowie klasy IIa spotkali się ze swoimi mamami w piątkowe popołudnie 24 maja.
Dzieci przygotowały dla swoich mam piękne tańce, piosenki i wiersze. Zagrały im „Sto lat” na fletach. Występ małych artystów, wyrecytowane wierszyki i wyśpiewane z serca piosenki wywołały u mam łzy autentycznego wzruszenia. Zrobione z miłością i ujmującą prostotą laurki z życzeniami i kwiatowe koszyczki były wyrazem głębokiej miłości i podziękowania za to, że mamy są, że kochają, i że są najlepsze na całym świecie.

Słodki poczęstunek umilił wszystkim wspólnie spędzony czas.

Anna Orłowska
Jadwiga Rosiak