Zespół Szkół w Szumowie
ul. Szkolna 14
18-305 Szumowo

tel. (86) 476 80 18
fax  (86) 476 90 86

e-mail: zsszumowo@wp.pl  
Godziny otwarcia sekretariatu: 7.30 - 15.30
Godziny otwarcia świetlicy: 7.00 - 16.00

" Na podstawie art.37.7 RODO informuję, że inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pani Violetta Matusiak, e-mail: v.matusiak@dpag.pl "

ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO

Dnia 11 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. Członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu wraz z opiekunem panią Wiolettą Suchcicką odwiedzili chorych w Szpitalu Powiatowym w Zambrowie, przychodnię Zdrowie NZOZ oraz podopiecznych sióstr prowadzących Warsztaty Terapii Zajęciowej w Szumowie. Uczennice wręczyły pacjentom własnoręcznie wykonane karty z życzeniami powrotu do zdrowia oraz drobne upominki. Lekarzom i pracownikom, którzy opiekują się chorymi i cierpiącymi złożyli serdeczne podziękowania.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu